• Неодамнешно
  • -30 %
Amorita бутик за Врзување на јаже Ливчиња ѓердан

Amorita бутик за Врзување на јаже Ливчиња ѓердан

DEN 467.00
DEN 667.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Amorita бутик
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
5.0
is_customized:
No
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XL05792
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен

Слични производи во категоријата