• Неодамнешно
WT-N1071 WKT Новите Природни Поставен Овална Форма Камен Со Двојно Циклуси Круг Круг Pendant Ѓердан За Жените Ѓердан

WT-N1071 WKT Новите Природни Поставен Овална Форма Камен Со Двојно Циклуси Круг Круг Pendant Ѓердан За Жените Ѓердан

DEN 1464.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N1071 WKT Новите Природни Поставен Овална Форма Камен Со Двојно Циклуси Круг Круг Pendant Ѓердан За Жените Ѓердан
Точка Законик :
WT-N1071
Материјал :
Природни labradorite
ГОЛЕМИНА на :
Pendant околу 40mm
Боја :
а,б
Заврши :
Сите во најдобар electroplated Позлатен без plumbum、никел и олово, се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ако имате било какво барање на должината ние, исто така може да ги прифати обичај
Синџир должина :
18 инчи
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

Клучни карактеристики

Должина:
18inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Pendant Големина:
ЗА 40MM
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT-N1071
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
Обликотшема:
овална
Материјал:
Labradorite
Местото на Оригиналот:
Гуангжу во кина
Повод:
партијата божиќ подарок
моден накит ѓердан:
жените ѓердан
Слој Ѓердан:
природен камен ѓердан

Слични производи во категоријата