• Неодамнешно
  • -10 %
БАКНИ МЕ Бренд Легура Tassel Долг Ѓердан Нов Дизајн Геометриски Вода Капка Pendant Ѓердан Жените Додатоци

БАКНИ МЕ Бренд Легура Tassel Долг Ѓердан Нов Дизајн Геометриски Вода Капка Pendant Ѓердан Жените Додатоци

DEN 198.00
DEN 219.84

Количината на стоката
Това е достапна


Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Легура Tassel Долг Ѓердан Нов Дизајн Геометриски Вода Капка Pendant Ѓердан Жените Додатоци Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Смола,Стакло,Стакло Цинк Легура Боја Опции : Жените Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Тип на Производ : xl02141b

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
xl02141b
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Функција:
Порака Потсетник
Производство име :
БАКНИ МЕ Бренд Легура Tassel Долг Ѓердан
боја:
Шарени Ѓердан
Материјали:
Смола,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
18g
клучни зборови:
Водена Капка Ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
долг ѓердан
Должина:
47+8.5cm

Слични производи во категоријата