• Неодамнешно
  • -30 %
6 Различен Стил Шарени Tassel Pendant Џемпер Синџир Ѓердан 2018 Бохемски Накит За Жените Ѓердан Продолжување Накит

6 Различен Стил Шарени Tassel Pendant Џемпер Синџир Ѓердан 2018 Бохемски Накит За Жените Ѓердан Продолжување Накит

DEN 195.00
DEN 278.88

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво драги сите,
Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата поддршка. Ако ви се допаѓа нив,pls додадете во вашата шопинг картичка прво,можете да кликнете на нив ви се допаѓа,доколку купите повеќе,јас може да го даде почитувани подобро попуст или домот подарок. и тогаш не грижете се по-продажба,ние ќе се обидеме потрудиме за секој клиент во секое време. и јас само се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство тука.
6 Различен Стил Шарени Tassel Pendant Џемпер Синџир Ѓердан 2018 Бохемски Накит За Жените Ѓердан Продолжување Накит
roduction :
6 Различен Стил Шарени Tassel Pendant Џемпер Синџир Ѓердан 2018 Бохемски Накит За Жените Ѓердан Продолжување Накит
Реден Број :
xl02141b
Големина : Слика
Тежина :
слика

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
Other
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
xl02141b
Pendant Големина:
слика
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Функција:
Фитнес Тракер
Тип На Објект:
6 Различен Стил Шарени Tassel Pendant Џемпер Синџир Ѓердан
Животната средина:
Nickle,Олово,Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
meterial:
Смола,Стакло,цинк легура
Клучни зборови:
Pendant Џемпер Синџир Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата