• Неодамнешно
  • -15 %
Полирање Бесконечност Urns Задржете Пепел Спомен Накит Вечна Љубов Cremation Urn Ѓердан Љубов Еден Пепел Носителот 20 Змија Синџир

Полирање Бесконечност Urns Задржете Пепел Спомен Накит Вечна Љубов Cremation Urn Ѓердан Љубов Еден Пепел Носителот 20 Змија Синџир

DEN 245.00
DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 5Pcs Pendant Само, 10Pcs Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
IJD9942
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Pendant Големина:
20mm~40mm
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
12g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
боја:
Среброто, Златото се Зголеми злато Црна Итн.

Слични производи во категоријата