• Неодамнешно
  • -40 %
BASEHOME 14mm/16mm/18mm/20mm Obsidian Мушка Ѓердан Виножито Око Монистра Топката Pendant Ѓердан Среќа Ѓердани

BASEHOME 14mm/16mm/18mm/20mm Obsidian Мушка Ѓердан Виножито Око Монистра Топката Pendant Ѓердан Среќа Ѓердани

DEN 82.00
DEN 136.32

Количината на стоката
Това е достапна


Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$5 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 15-45days . Ако цел>$150 , Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days. Ако ordew>$5,Бесплатна E-пакет. Само САД, ако цел

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
14mm лежиште, 16mm лежиште, 18mm лежиште, 20mm мушка
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BASEHOME
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
a272
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
14mm/16mm/18mm/20mm
Компатибилност:
јаже ѓердан
Функција:
природен камен ѓердан
Тип На Објект:
Pendant Ѓердани
Парична казна или Моден:
моден ѓердан
Стил:
тренди neckalce
Пол:
жените neckalce
Материјал:
природен камен

Слични производи во категоријата