• Неодамнешно
  • -30 %
Balibali Класичен 7 Чакра Ѓердан Мажите Црната Лава Камен Мала Монистра Ѓердани Долга Медитација Боја Tassel Накит Femme Joyeria

Balibali Класичен 7 Чакра Ѓердан Мажите Црната Лава Камен Мала Монистра Ѓердани Долга Медитација Боја Tassel Накит Femme Joyeria

DEN 226.00
DEN 322.08

Количината на стоката
Това е достапна


Balibali Класичен 7 Чакра Ѓердан Мажите Црната Лава Камен Мала Монистра Ѓердани Долга Медитација Боја Tassel Накит Femme Joyeria
Нето Тежина : 50 g
Ѓердан Материјал : Полу-скапоцени камења

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Tassel Околу 8 cm
Број На Модел На:
N-B0016/A-H
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Balibali
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Функција:
Класичен 7 Чакра Ѓердан
ѓердан име:
Balibali
Производен Метод:
Рачно изработени производи
Нето тежина:
Околу 50 g
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Забава , Роденден , Свадба , Дневна
превозот:
Цел>$ 200 ,со Бесплатен Превозот од DHL
Функција:
Моден Накит/Божиќ сегашноста /Етнички Ѓердан
Синџир должина:
Околу 80 cm
ѓердан стил:
Бохемија/ Трендовски/ Класичен/Гроздобер/Етнички
Други:
снабдување на големо и пад на превозот

Слични производи во категоријата