• Неодамнешно
  • -20 %
Шарм Мода Цвет Pendant Ѓердан за Жените Отвори Кристал Школка Елегантен Накит Дами Подарок

Шарм Мода Цвет Pendant Ѓердан за Жените Отвори Кристал Школка Елегантен Накит Дами Подарок

DEN 240.00
DEN 299.52

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Отвори Кристал Pendant Ѓердан
Тежина : 40g
Количина : 1pc
Синџир Должина : 30 Инчен
Pendant Големина : Прибл 36x38mm
Забелешка : Ако сте се купи на повеќе од $180,ние ќе ви испратиме DHL за слободни.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по вашата исплата потврди. Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
може исто така да како што се : 1pc/многу Нови Модни Природни Јасно Бели US$ 5.40 /парче
1pc/многу Нови Природни Зелени Тиркизна US$ 5.40 /парче
1pc/многу Мало Луксузни Розова Кристал Druzy US$ 5.80 /парче
1pc/многу Мало Луксузни Сини Кристал Druzy US$ 5.80 /парче
1pc/многу Топло Стил Природен Кварц US$ 3.80 /парче
1pc/многу Добар Квалитет Природни Зелени US$ 3.80 /парче
1pc/многу Најдобри Продажба на Природен се Зголеми Кварц US$ 3.80 /парче
1pc/многу Најдобри Продажба Сина Песок, Камен US$ 3.80 /парче

Клучни карактеристики

Должина:
30 Inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Школка
Pendant Големина:
Околу 36x38mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ZSB-209
Функција:
Fashinable
is_customized:
Yes
Должина:
30 Inch

Слични производи во категоријата