• Неодамнешно
  • -15 %
Моден популарни жена ѓердан, 925 sterling silver морска ѕвезда ѓердан, змија коска синџир, личност додатоци.

Моден популарни жена ѓердан, 925 sterling silver морска ѕвезда ѓердан, змија коска синџир, личност додатоци.

DEN 510.00
DEN 600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N262710
Бренд Име:
Dankadi
Pendant Големина:
23.5mmX24.5mm

Слични производи во категоријата