• Неодамнешно
  • -40 %
17KM Мода се Зголеми Златна Боја Крстот Ѓердани За Жена Долго Кристал Pendant Кубни Циркони Ѓердан Bijoux Накит трговија на Големо

17KM Мода се Зголеми Златна Боја Крстот Ѓердани За Жена Долго Кристал Pendant Кубни Циркони Ѓердан Bijoux Накит трговија на Големо

DEN 80.00
DEN 133.44

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
17KM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
Pendant Ѓердани NJCS950
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
1.3 СМ*1.3 СМ
Обликотшема:
Крстот
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Моден Крстот Ѓердани За Жена
Метали Тип:
Кубен Циркони
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликотшема:
Крстот Ѓердани
Стил:
Моден Романтична Трендовски
Пол:
Жените Девојки
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
фабрика:
Yes
Пад на превозот:
Пад на превозот Прифати Повеќе од 7 години капка брод искуство
2018 Нов Дизајн:
Крстот Ѓердан Геометриски Ѓердан Свадба Изјава Накит
ѓердан дизајн:
Долг Ѓердан Pendant Ѓердан Крстот Pendant Мода Накит
боја:
Роуз Златна Боја Sliver Боја

Слични производи во категоријата