• Неодамнешно
  • -15 %
Нови пристигнување!925 sterling silver жена ѓердани, прекрасна црвена срцето куќа pendant ѓердани , мода и модни додатоци.

Нови пристигнување!925 sterling silver жена ѓердани, прекрасна црвена срцето куќа pendant ѓердани , мода и модни додатоци.

DEN 510.00
DEN 600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
N262410
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
22.5mmx17.5mm
Бренд Име:
Dankadi

Слични производи во категоријата