• Неодамнешно
  • -13 %
BOROSA Злато Природна Боја Сребрена Боја Природни Пурпурна Кристално Стакло Точка Бар&Мачки Очи Зрнца Pendant Ѓердан WX011-N

BOROSA Злато Природна Боја Сребрена Боја Природни Пурпурна Кристално Стакло Точка Бар&Мачки Очи Зрнца Pendant Ѓердан WX011-N

DEN 1357.00
DEN 1560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Druzy Кварцен Кристал Точка и Природни Аметист Камен Големина : Pendant : 34~42x10~11mm Монистра : 6~8мм Дебелината : Pendant : 10~11mm Монистра : 2~4mm Тежина : 10.1~13.0 g Метал заврши : Злато Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
WX011-N
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Druzy Кварцен Кристал
Материјал:
Druzy Кварцен Кристал
Камен големина:
Pendant
Тежина:
10.1~13.0g
Дебелина:
Pendant

Слични производи во категоријата