• Неодамнешно
  • -24 %
BELAWANG 925 Фунта Сребро Среќа Бесконечност Pendant Ѓердан за Жените Кубни Циркони Кристал Ѓердан Изработка на Накит

BELAWANG 925 Фунта Сребро Среќа Бесконечност Pendant Ѓердан за Жените Кубни Циркони Кристал Ѓердан Изработка на Накит

DEN 549.00
DEN 721.92

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Мода Вистински 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан за Жени, Девојки Накит Божиќ Подарок Стил : Трендовски, Мода, Романтични,Гроздобер,Прекрасна,Панк Големина : Синџир должина : Околу 41-45mm; Материјал : 925 Sterling Silver + Стакло+Кубни Циркони Носи Повод : Свадба, Ангажман, Годишнина, забава Подарок За : Девојка, Мајката , Сестра, Сопруга,Сестра,Љубовник,Си Пакување : Секој во Opp вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Околу 2*0.7 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YX1101
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BELAWANG
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Бесконечност
Функција:
Убавина
Степен На Стари И Нови:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Девојка Пријател, Мајка, Сестра, Сопруга,Себе Си
Стил:
Класични, Модерни, Мода
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
превозот:
бесплатен превозот & drop превозот
925 фунта сребрен ѓердан:
ѓердани за жени
ѓердан жени:
долг ѓердан pendant
Синџир должина:
За 41-45см
Жените мода ѓердан:
925 сребрен ѓердан

Слични производи во категоријата