• Неодамнешно
  • -21 %
2018 Нова Мода Гроздобер Дрво Жените Накит Долги ѓердани ѓердани & приврзоци жените collares mujer ѓердан kolye bijoux femme

2018 Нова Мода Гроздобер Дрво Жените Накит Долги ѓердани ѓердани & приврзоци жените collares mujer ѓердан kolye bijoux femme

DEN 147.00
DEN 186.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
Coostuff
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Гроздобер
Pendant Големина:
проверете подолу
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Компатибилност:
no
Функција:
no
Discription 1:
прилагодливи синџир (90cm)
Discription 2:
Посебни Pendant
Discription 3:
црна боја
Discription 4:
Партија Накит
Discription 5:
Dropshipping

Слични производи во категоријата