• Неодамнешно
  • -30 %
Пад на превозот-Бостон Terrier Ѓердан

Пад на превозот-Бостон Terrier Ѓердан

DEN 221.00
DEN 315.84

Количината на стоката
Това е достапна


Повеќе Милениче ѓердани

Клучни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
BASHANBAOSHUI
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N023
Pendant Големина:
14 x 29x 1.0 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Повик

Слични производи во категоријата