• Неодамнешно
  • -8 %
Висок Квалитет На Природен Црна Druzy Geode Freeform Овална Камен Pendant Гума Синџири Ѓердан Мода Накит

Висок Квалитет На Природен Црна Druzy Geode Freeform Овална Камен Pendant Гума Синџири Ѓердан Мода Накит

DEN 1236.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Злато позлата Geode Drusy Ахат Гума Синџири Ѓердан Накит
Опис :
Материјал Drusy Geode Ахат
Боја
како слики
Големина
pendant околу 40mm / 18 инчи должина синџири
Повеќе Детали
5 компјутер по многу
Кликнете подолу за фотографии за да наредат и други предмети :
======================================= ===============
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Flourishbeads
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Pendant Големина:
околу 40mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата