• Неодамнешно
  • -50 %
Kpop Раката на Ерос Ѓердан Pendant Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Романтична Држи Љубов Ѓердан За Нова Љубов Накит P264

Kpop Раката на Ерос Ѓердан Pendant Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Романтична Држи Љубов Ѓердан За Нова Љубов Накит P264

DEN 288.00
DEN 575.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодарам многу за вашата поддршка. Стандардниот пакет е како што следи слики.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. "0" Ризик Бизнис Во Нашата Продавница.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
43mm/1.7 инчи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
P264
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Употреба:
Подарок за Љубов
Обликот:
Срцето
Стил:
Романтични
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Слични производи во категоријата