• Неодамнешно
LANGHONG 10PCS Нордиска Викинг Один е Pendant Ѓердан Valknut Один е Симбол на Нордиска Викиншки Воини Pewter Pendant Ѓердан Ѓердан

LANGHONG 10PCS Нордиска Викинг Один е Pendant Ѓердан Valknut Один е Симбол на Нордиска Викиншки Воини Pewter Pendant Ѓердан Ѓердан

DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


ФАБРИКАТА SLAES Valknut Один е Симбол на Нордиска Викиншки Воини Pewter Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 35*28mm
Боја : Pewter
Пакување Начин : Еден Ѓердан, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept

Клучни карактеристики

Метална боја:
Pewter
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LangHong
Pendant Големина:
28mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
N-5
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
35*28mm
Објектот:
Викинзите Нордиските Pendant
ОЕМ:
прифатете
Должина:
18INCH

Слични производи во категоријата