• Неодамнешно
  • -8 %
NULLA LHD Модифицирани стил Алуминиум Нога Остатокот педали Гас Пауза Педалата За Автоматско Jaguar xf xj xjl xk НА Авто додаток

NULLA LHD Модифицирани стил Алуминиум Нога Остатокот педали Гас Пауза Педалата За Автоматско Jaguar xf xj xjl xk НА Авто додаток

DEN 529.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна

Спорт Модифицирани стил Алуминиум Нога Остатокот педали Гас Пауза Педалата За Автоматско Jaguar xf xj xjl xk НА Авто додатоци Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контакт со нас!
Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!


Клучни карактеристики

Боја Име:
со логото, без лого
Тип На Објект:
Педали
Име На Модел:
автоматски
Jaguar Модел:
XF
Година:
многу годината
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
32cm
Бренд Име:
NULLA
Објектот Ширина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Објектот Тежина:
0.6kg
Автомобил Направи:
За Jaguar xf xj xjl xk

Слични производи во категоријата