• Неодамнешно
  • -25 %
DEE Автомобил Додатоци За TOYOTA RAV4 е корола 2013-2015/ Lexus NX 200t 300h Гориво Кочница Нога Одмор ВО педали Плоча,Педалот за гас Влошки

DEE Автомобил Додатоци За TOYOTA RAV4 е корола 2013-2015/ Lexus NX 200t 300h Гориво Кочница Нога Одмор ВО педали Плоча,Педалот

DEN 1026.00
DEN 1368.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации :
Автомобил Додатоци За TOYOTA RAV4 е корола 2013-2015/ Lexus NX 200t 300h Левата Рака Диск
Материјал : не ' Рѓосувачки челик & Гума
Пакет објект вклучувајќи : 2 парчиња/set ( Автоматски менувач )
Инсталација Настава :
1) Отстранување на гума на сопирачките на возилото.
2) Чистење на педалата е surace,чувајте го сув.Потоа капак на педали од горе до долу.
Лесно Installtion!Без Дупчење!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Педали
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0.3cm
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Бренд Име:
DEE
Име На Модел:
LX-11
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
Година:
2013-2015
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Слични производи во категоријата