• Неодамнешно
TCE600 ГАС THERMOCOUPLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ АДАПТЕР ЖЕНСКИ М9 ОРЕВ 600mm 60cm EXTENDER

TCE600 ГАС THERMOCOUPLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ АДАПТЕР ЖЕНСКИ М9 ОРЕВ 600mm 60cm EXTENDER

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна


CPUK ДЕЛ БРОЈ : TCE600
THERMOCOUPLE EXTENDER ЗА АПАРАТИ НА ГАС
Оваа фиксна цена на листата е за 1 x Thermocouple Проширување како што е прикажано на сликата подолу.
Одговара на различни апарати на гас, што се користи за да се прошири или да се адаптира на постоечките Thermocouple.
THERMOCOUPLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ
Женски Навој големина : M9x1
Машки Конец големина : M9x1
Должина : 60cm
Соодветна замена за следниве ОЕМ дел броеви :
055032 ALPENINOX
7492000 ХАУБАТА
R_61604 DESCO
1084 EGD
055032 ELECTROLUX
6010052 GIORIK
533053300 LOTUS
RTCP800131 MBM
672.100.00 МОДУЛАРЕН
67210000 МОДУЛАРЕН
837261 OFFCAR
0.218.101 СЕДАТ
G1707205 СЕДАТ
155032 ЏАКУЗИ
055032 ZANUSSI

Клучни карактеристики

Тип:
печка делови

Слични производи во категоријата