• Неодамнешно
0U2960 ZANUSSI ELECTROLUX ALPENINOX GICO ГАС ПИЛОТ / РЕЖАЧ FSD М8 THERMOCOUPLE

0U2960 ZANUSSI ELECTROLUX ALPENINOX GICO ГАС ПИЛОТ / РЕЖАЧ FSD М8 THERMOCOUPLE

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна


CPUK Дел Број : TC104 СЕДАТ 0200047
М8 THERMOCOUPLE - 1 МЕТАР
Оваа фиксна цена на листата е за 1 x Thermocouple како што е прикажано на сликата подолу.
Одговара на различни марки и модели на гас за домаќинство, вклучувајќи Gico, Heidebrenner, MKN, Palux.
Должина : 1000mm
Месо тело Тема големина : М8
Backnut Тема големина : М8
Исто така погоден за замена или следниве ОЕМ дел броеви :
0 U2960 ALPENINOX
0 U2960 ELECTROLUX
434008100 ERRE 2
A00270 ERRE 2
434008100 GICO
A00270 GICO
A40008 KRAMPOUZ
0.200.047 СЕДАТ
0 U2960 ZANUSSI

Клучни карактеристики

Тип:
печка делови

Слични производи во категоријата