• Неодамнешно
  • -5 %
60*40CM Силикони Мат Торта Алатки За Печење Шеќер Занает Тесто се Тркалаат Јајцата Мат Не-Стап Лист Табела Подлога Кујнски Прибор

60*40CM Силикони Мат Торта Алатки За Печење Шеќер Занает Тесто се Тркалаат Јајцата Мат Не-Стап Лист Табела Подлога Кујнски Прибор

DEN 172.00
DEN 180.96

Количината на стоката
Това е достапна

Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. По продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека знаете, изберете Продавачот за испорака метод , генерално следење на информации не е на располагање , и се проценува дека времето за испорака е 35-60 дена (различни земја ќе бидат различни ), ако сакате брза испорака и да се провери целата следење на информации , ќе е подобро да се избере Ali Express Стандард Превозот, e Packet, или Кина пост воздух mail . Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем(не вештачки штета) во рок од 3 дена,ве Молиме да се земе слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Shippment : 1)Нашите производи се од Кина. Само плаќаат малку пари, ќе имаат најдобра услуга !! Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство! Ако ви се допаѓа на производот ве молиме да ни даде на postive 5 ѕвезди !
Поради долгото време на превозот, објектот може да ја оштети или исчезнати во транзит, ако објектот штета или недостасува, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Кујната Готвење Алатки 60*40 CM Печење Облоги Тесто Силикони се Пече Мат Шеќер Занает Тесто се Тркалаат Не-стап Лист Табела Подлога 28
fitur
-nyaman untuk anda untuk menggulung adonan, kue тесто дан dipotong terpisah
-Мулти fungsional serat kaca silikon tikar, alat penting untuk membuat kue, кифла, печива dll
-Обновливи не-стап, не beracun дан tahan suhu tinggi
-cocok untuk фурна, микробранова, meja makan
-mudah digunakan дан bersih
spesifikasi
-bahan : силикон
-ukuran :
L : 60x40 cm
М : 40x30 cm
paket Termasuk
-1x Тесто Bakeware Silikon Fiberglass Kue Tikar Mengukur Фах Подлога Roti
Белешки ви Благодариме за вашиот покровителство и поддршка.

Клучни карактеристики

боја:
60 X 40 см Црвена, 60 X 40 см Црна, 40 x 30 cm Црвена, 40 x 30 см Црна
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Се Омажи Брат
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
H70044
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
печење мат:
Tapis де cuisson
Pieczenie Мат:
Assadeira
Estera де hornear:
Backmatte
Leivonta Мат:
bakmat
лесна употреба,лесно чистење:
Мулти-функционална

Слични производи во категоријата