• Неодамнешно
  • -29 %
Нови Пластични Високо-револвер во Облик на Мувла Foodgrade Пластика За Фондан Торта Декорација Свадба Торта за Печење Алатки Бејкер Суштинско значење A092

Нови Пластични Високо-револвер во Облик на Мувла Foodgrade Пластика За Фондан Торта Декорација Свадба Торта за Печење Алатки

DEN 381.00
DEN 536.16

Количината на стоката
Това е достапна

Нови Пластични Високо-револвер во Облик на Мувла Foodgrade Пластика За Фондан Торта Декорација Свадба Торта за Печење Алатки Бејкер Суштинско значење A092
Опис на Материјал : Пластични Големина : како на сликата покажува Пакет:opp Боја : Случајни боја со Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење се Направи храна повеќе креативни и побезбедно Предности : трајни прекрасен изглед добри сила добра цврстина добра отпорност на корозија

Клучни карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
DYan
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
3
Број На Модел На:
cupcake
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла

Слични производи во категоријата