• Неодамнешно
  • -30 %
3D Божиќ Серија Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Cookie Мувла Печат DIY Печење Машина Поставите Фондан Бисквит Машина bakeware

3D Божиќ Серија Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Cookie Мувла Печат DIY Печење Машина Поставите Фондан Бисквит Машина bakeware

DEN 701.00
DEN 1000.80

Количината на стоката
Това е достапна


Име : колаче машина
Големина : машина : микс големина; veiner : микс големина
Материјали : храна standrad stanless челик
Испорака : 1 lot = 1 сет ( 22 компјутери )

Клучни карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
>12
Број На Модел На:
BX165-35(24)
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
mijiang
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата