• Неодамнешно
Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја

Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова

DEN 128.16

Количината на стоката
Това е достапна


Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3 D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја Вовед во врска со оваа точка :
Количина : 1 компјутер Материјал : 100% foodgrade силикони торта калапи Големина информации : 7.6*7.0*1.9 cm Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

Клучни карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
GS2477
Печење & Тесто Алатки Тип:
силиконски фондан мувла
Материјал:
100% foodgrade силикони
боја:
Пинк
Големина:
7.6*7.0*1.9 cm
Обликот:
Зголеми цвет
Тип:
роуз силиконски калап
Стил:
роуз фондан мувла
Функција:
зголеми цвет силикони торта мувла
Употреба:
калап за печење
Објектот:
gumpaste мувла
Име:
границата чипка мувла

Слични производи во категоријата