• Неодамнешно
ХС-K33 3 инчен термички Панел Печатач TTL или RS232 порта со одбор за контрола поддршка парични фиока висока Печатење Speed180mm/s

ХС-K33 3 инчен термички Панел Печатач TTL или RS232 порта со одбор за контрола поддршка парични фиока висока Печатење Speed180mm/s

DEN 4512.00

Количината на стоката
Това е достапна


ХС-K33 3 инчен термички Панел Печатач TTL или RS232 порта со одбор за контрола поддршка парични фиока висока Печатење Speed180mm/s

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Други
Двострано Печатење:
No
Црна Брзината На Печатење:
180mm/s
Брзината На Печатење:
8ppm
Употреба:
Приемот Печатач
Max. Резолуција:
203dpi
Потрошен Тип:
Црна Прав Еден
Стил:
Црна и Бела
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Тежина:
1.5kg
Хартија Храна Режим:
Се Тркалаат Храна
Број На Модел На:
ХС-K33
Бренд Име:
Honeprt
Примена:
За Комерцијални
Макс. Големина На Хартија:
80mm
Големина:
137.5x134.5x87.7mm
Тип:
вградени термички печатач
Интерфејс Тип:
USB
Напон:
24v

Слични производи во категоријата