• Неодамнешно
  • -5 %
cidy 10pcs Dymo Д1 Лента 9mm 40910/40913/40916/40917/40918/40919/40920/40921/40922/40923 Ламинат Етикета Лента За Dymo Печатач

cidy 10pcs Dymo Д1 Лента 9mm 40910/40913/40916/40917/40918/40919/40920/40921/40922/40923 Ламинат Етикета Лента За Dymo Печатач

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Количината на стоката
Това е достапна


I. Основни Детали
II. Спецификација
III. Производ Функција
1. 100% компатибилен
2. Совршен labels одлуки
3. Одлична етикета перформанси
4. Целосна Серија
5. ОЕМ е можно
6. Шарени пакет
IV. Производ Предност
Зошто да изберете нашите производи?
1. Ние имаме млад, паметен и иновативен тим
2. Остри цена
3. Spoltless квалитет
4. Професионални
5. Брзо и вистински испорака
6. Подобро Sercice
V. Повратни Информации

Клучни карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Број На Модел На:
40910/40913/40916/40917/40918/40919/40920/40921/40922/40923
Компатибилен Бренд:
Брат

Слични производи во категоријата