• Неодамнешно
2MK/C+2PK/LG+2M/Y+2LC/LM глава за печатење компатибилен за hp 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 печатач

2MK/C+2PK/LG+2M/Y+2LC/LM глава за печатење компатибилен за hp 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 печатач

DEN 8640.00

Количината на стоката
Това е достапна


FASTSHIPPING КОМПАТИБИЛЕН ЗА HP 70 глава за печатење x8
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи!
100% Квалитетот Guarrantee
КОМПАТИБИЛЕН ЗА HP70 глава за печатење /70 глава за печатење
БОЈА :
Мат Црна/Синозелена X2
Фото Црна/Светло Сива X2
Магента/Жолта X2
Светлината Магента /Светлина Синозелена X2
ЗА OEM : C9404 A C9407 A C9406 A C9405 A
Се КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180
8 PCS=2 MK/C+2 PK/LG+2 M/Y+2 LC/LM
FASTSHIPPING
ПАКУВАЊЕ : Со нова кутија за пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-ОТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца , можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци) , ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
70 глава за печатење
Бренд Име:
LeadKsam
Тип:
Други
квалитет:
Висок квалитет
ЗА ОЕМ:
C9404A C9407A C9406A C9405A
MOQ:
8PCS=2MK/C+2PK/LG+2M/Y+2LC/LM
color1:
Мат Црна/Синозелена ; Фото Црна/Сива Светлина
color2:
Магента/Жолта ; Светлина Магента /Светлина Синозелена
компатибилен за:
HP Designjet Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180

Слични производи во категоријата