• Неодамнешно
Q5669-60681 Q5669-67052 Q6683-60229 Превоз собранието заостанува кабел за HP DJ Z2100 Z3100 T610 T1100 Z3200 24inch Нови

Q5669-60681 Q5669-67052 Q6683-60229 Превоз собранието заостанува кабел за HP DJ Z2100 Z3100 T610 T1100 Z3200 24inch Нови

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна

нудиме широк спектар на услуги вредни,
производи и поддршка : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи
Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области.не сите делови се наведени и ве молиме контактирајте со нас
ако не можете да најдете,попуст достапни за рефус или дер. Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Политика на враќање : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто.
Q5669-67052 Q6683-60229 Q5669-60681 Q5669-67074 користи во следниве Модели :
HP Design Jet T1100 Q6683 A
HP Design Jet T1100 PS Q6684 A
HP Design Jet T610 Q6711 A
HP Designjet Z2100 Q6675 D
HP Designjet Z2100 Q6677 D
HP Design Jet Z2100 GP Фото Q6675 B HP Design Jet Z2100 Фото Q6675 A HP Design Jet Z3100 Q5669 A HP Design Jet Z3100 PS GP Q5670 A HP Design Jet Z3200 Q6718 A HP Design Jet Z3200 PS Q6720 A Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Поради царинска политика разлики, можни даноци исплатени од страна на купувачот , како примерокот, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме
2. Компанијата вовед
Tian Ying Технологии, Inc. Сите пакети се придружени со Следење на број. Оригиналното пакување е многу голема,Брод без Оригиналната Кутија!
3. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ние нудиме илјади делови за HP,Lexmark,на Canon,Ролан итн.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Z2100 Z3100 T610 T1100 Z3200
Бренд Име:
Hp
Тип:
Други
Состојба:
компатибилен нови
Дел Име:
Превоз собранието заостанува кабел
Дел Број:
Q5669-60681 Q5669-67052 Q6683-60229
Големина:
24inch А1
Превозот Пакет:
Општи lndustrial Пакување

Слични производи во категоријата