• Неодамнешно
  • -15 %
ОБНОВЕНА глава за печатење бренд ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА epson r260 r380 r1390 r1400 a820 r270 бренд глава за печатење

ОБНОВЕНА глава за печатење бренд ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА epson r260 r380 r1390 r1400 a820 r270 бренд глава за печатење

DEN 3708.00
DEN 4362.24

Количината на стоката
Това е достапна

Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни.Име на производ 100% ОРИГИНАЛНИ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за EPSON Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот Обновена Првобитната ОБНОВЕНА глава за печатење ОРИГИНАЛНИ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА epson r260 r380 r1390 r1400 a820 r270 оригинални печати ја главата ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата