• Неодамнешно
  • -15 %
QY6-0080 глава за печатење Печати ја Главата за Canon iP4820 iP4850 iX6520 iX6550 MX715 MX885 MG5220 MG5250 MG5320 MG5340 ix6500 ix6580

QY6-0080 глава за печатење Печати ја Главата за Canon iP4820 iP4850 iX6520 iX6550 MX715 MX885 MG5220 MG5250 MG5320 MG5340 ix6500

DEN 3173.00
DEN 3732.96

Количината на стоката
Това е достапна

Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни.
QY6-0080 глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Canon i P4820 i P4850 i X6520 i X6550 MX715 MX885 MG5220 MG5250 MG5320 MG5340 ix6500 ix6580
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата