• Неодамнешно
  • -15 %
бренд ОБНОВЕНА ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА 920 глава за печатење на HP 6500 6000 6500A 7000 7500A B210a ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО

бренд ОБНОВЕНА ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА 920 глава за печатење на HP 6500 6000 6500A 7000 7500A B210a ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО

DEN 1142.00
DEN 1343.52

Количината на стоката
Това е достапна

Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.
ОБНОВЕНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
Превозот бесплатно Од ХОНГКОНГ Пост Int'l се Регистрирате Воздух Mail. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА 920 ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА глава за печатење на HP 6500 6000 6500 A 7000 7500 A B210a ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО ПАКЕТ : 1 PCS ВКЛУЧЕНИ
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата