• Неодамнешно
  • -15 %
за HP564 глава за печатење PhotoSmart C5373 D5468 C5388 C6380 D7560 C309A C309G печатач-5slot, 564 печати ја главата, 564 печатач глава

за HP564 глава за печатење PhotoSmart C5373 D5468 C5388 C6380 D7560 C309A C309G печатач-5slot, 564 печати ја главата, 564 печатач

DEN 734.00
DEN 863.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да не контактирате ако не сте задоволни со купување. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Сингапур Postt" регистрирани воздух mail. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ви благодариме за посетата на мојот продавница !
Ви посакувам среќен шопинг !
Ние ќе се обезбеди најдобра услуга на клиентите
Добредојдовте на нашиот информации
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
за HP 564 Pirnthead
Photo Smart C5373 глава за печатење на HP 564 Photo Smart C5373 D5468 C5388 C6380 D7560 C309 A C309 G печатач-5slot, 564 печати ја главата, 564 печатач глава
НОВ И ОРИГИНАЛЕН ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам. Превозот нормално трае 15-25 работни дена. Ако треба да испрати express, како DHL UPS, TNT FEDEX EMS,ве Молиме одберете ја соодветната превозот, превозот цена е променлива, можете да контактирате и со нашите реалните трошоци. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Услови на продажба : Сите наши предмети дојде со една месеци гаранција. Ќе биде пред наддавање /купување. Повеќето од предметите ќе се реализира во 15 работен ден, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Повратната информација е важна за нас, ве Молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна пред да купите. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација
Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата