• Неодамнешно
564 глава за печатење CR280-30001 CR280A за HP Photosmart 6510 6520 6515 6525 ПЕЧАТАЧ

564 глава за печатење CR280-30001 CR280A за HP Photosmart 6510 6520 6515 6525 ПЕЧАТАЧ

DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
564 глава за печатење CR280-30001 CR280 A за HP Photosmart 6510 6520 6515 6525 ПЕЧАТАЧ
'ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА, ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ 1 PCS.
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда.
6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата