• Неодамнешно
  • -15 %
Превозот бесплатно печати ја главата Обновена 920 глава за печатење на HP 6500 6000 6500A 7000 7500A B210a

Превозот бесплатно печати ја главата Обновена 920 глава за печатење на HP 6500 6000 6500A 7000 7500A B210a

DEN 1020.00
DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна

За веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас за bi попуст. Превозот нормално трае 15-25 работни дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена.
Превозот бесплатно
глава за печатење
Обновена 920 Глава За Печатење
за HP 6500 6000 6500 A 7000 7500 A B210a
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација
Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
За нас : Нашата компанија е професионални печати ја главата за 8 години! Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда. Надевам дека ќе има добра соработка со вас за долго време. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна пред да купите. Повратната информација е важна за нас, ве Молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Повеќето од предметите ќе се реализира во 15 работен ден, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме да не контактирате ако не сте задоволни со купување.
Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Услови на продажба : Сите наши предмети дојде со една месеци гаранција.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата