• Неодамнешно
  • -15 %
печати ја главата QY6-0070 Оригинални Реновиран за Canon MP510 MX700 ip3300 MP520 Печатач само гаранција на квалитет на печатење на црно

печати ја главата QY6-0070 Оригинални Реновиран за Canon MP510 MX700 ip3300 MP520 Печатач само гаранција на квалитет на печатење

DEN 938.00
DEN 1103.52

Количината на стоката
Това е достапна


ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ТОА Е МНОГУ, МНОГУ Е МОЖНО ДЕКА ОТКАКО ЌЕ ИНСТАЛИРАТЕ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА, ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА, А ПРИЧИНАТА Е МОЖНО ДЕКА ВАШАТА ПЕЧАТЕЊЕ НА ГЛАВНИОТ ОДБОР ИЗГОРЕНИЦИ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Нема целосна боја функција!!! (На печатење во боја не е завршена)
=========================================================================
Услови
1. Превозот и ракувањето со обвиненија за Сингапур Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS.
Превозот бесплатно
само црна, нема боја
можете да ги користите за печатење црн текст само QY6-0070 Оригинални и Обновена Pirnthead за Canon MP510 MX700 ip3300 MP520 Печатач Додаток
КОЛИЧИНА : 1 PCS Внимание : Само црна значи ние само може да го гарантира квалитет на печатење на црно. ЗНАЧИ, АКО ГИ ИСПОЛНУВААТ ПРОБЛЕМ, НИЕ ЌЕ ГИ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ЗА ВАС,НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗГУБИ ПАРИ, НО НЕМОЈТЕ ДА ЈА НАПУШТИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ************************************************************* Ве молиме внимателно да ги прочитате опис на производот
Овој објект е црна печати ја главата, само ќе гарантира квалитет на печатење на црно. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија.
Ако вашиот печатење на хартија се прикажат други печатење во боја не е завршена , тоа е нормално!!
И нејзината цена е поевтина од полна боја глава за печатење,ако ви треба целосна боја глава за печатење, ние исто така имаат тоа,можете да пребарувате во нашата продавница.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата