• Неодамнешно
касети за превоз станица за hp 510 500 800 c7779 c7769 печатач без детектив одбор и сина боја маска

касети за превоз станица за hp 510 500 800 c7779 c7769 печатач без детектив одбор и сина боја маска

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа
.Име На Производ
касети за превоз станица за hp 510 500 800 c7779 c7769 печатач без детектив одбор и сина боја маска
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата