• Неодамнешно
  • -15 %
ОРИГИНАЛНИОТ F190010 F190000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson T40W SX600FW SX610FW SX510W SX515W TX600FW BX600FW BX610FW B40W B42W

ОРИГИНАЛНИОТ F190010 F190000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson T40W SX600FW SX610FW SX510W SX515W TX600FW BX600FW

DEN 816.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на e Bay. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 работни дена. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.
ОРИГИНАЛНИОТ F190010 F190000 глава за печатење Печати ја Главата за Epson T40 W SX600 FW SX610 FW SX510 W SX515 W TX600 FW BX600 FW BX610 FW B40 W B42 W
тестирани во добра работна состојба
ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА ПЕЧАТАЧ
пакет се вклучени : 1pcs
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Слични производи во категоријата