• Неодамнешно
  • -10 %
нова глава за печатење QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 Печатење

нова глава за печатење QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180

DEN 3456.00
DEN 3839.52

Количината на стоката
Това е достапна

99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. Превозот и ракувањето со обвиненија за aliexpress стандард превозот или хонгконг Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS/ЕМС. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . ви благодариме.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
ви благодарам многу
Разликата помеѓу нашите производи и други
ПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ТЕСТИРАНИ ВО СОВРШЕНА РАБОТНА СИТУАЦИЈА Опис нова глава за печатење QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 Печатите на Производот Галерија состојба:нови
Услови
1. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. ве молиме да се разбере. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО ОТВОРИТЕ СПОР ПРЕД ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА, НИЕ ЌЕ ВИ ДАДЕ НАЈДОБРА УСЛУГА. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
QY6-0087
Тип:
Други

Слични производи во категоријата