• Неодамнешно
  • -5 %
SEEBZ 5pcs/многу Оригинални Нови Печати ја Главата за TSC 244 про Термички Печатач Делови

SEEBZ 5pcs/многу Оригинални Нови Печати ја Главата за TSC 244 про Термички Печатач Делови

DEN 7980.00
DEN 8400.00

Количината на стоката
Това е достапна


SEEBZ 5pcs/многу Оригинални Нови Печати ја Главата за TSC 244 про Термички Печатач Делови
Продавачот Потсетување : * Пред купување Информации : Dute на различни даночни политики се разликува од земја до земја. Ве молиме имајте во предвид декларираната вредност кога ставање на ред или испратете ни e-mail за да не информирате. Доколку нема никаква напомена или e-mail за да не известите на декларираната вредност, ние се прогласи вредност како и обично. Ако царинскиот проблем се јавува, на купувачот да има примарна одговорност. * Проценува Испорака Време : во Рок од 1-5 дена по ред плаќање е направен. * Проценето Време на Испорака : Различни Превозот Метод Брод На друга Држава не е исто.Ве молиме проверете времето за испорака кога ќе изберете превозот метод. Нашиот успех зависи од клиентите задоволство.Затоа, вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. Ве молиме НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да се решат проблемите.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
244 про
Бренд Име:
SEEBZ
Тип:
Други
Компатибилен:
за TSC 244 про
КОЛИЧИНА:
5pcs/многу
Состојба:
термички глава за печатење

Слични производи во категоријата