• Неодамнешно
Копир делови за Xerox Workcentre 7525 7530 7535 7545 7556 7835 Тонер чип висок квалитет

Копир делови за Xerox Workcentre 7525 7530 7535 7545 7556 7835 Тонер чип висок квалитет

DEN 1536.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Гаранција и Гаранција : 3 месеци Гаранција.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. ние не прифаќаме да се вратат. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
7525 7530 7535 7545 7556 7835
Тип:
Други

Слични производи во категоријата