• Неодамнешно
  • -24 %
FORUDESIGNS Патнички Багаж Анти-прашина Маска Водоотпорен Еластична Водат Количка Случај Заштитник Покритие За 18-30 Инчен Куфер Случаи

FORUDESIGNS Патнички Багаж Анти-прашина Маска Водоотпорен Еластична Водат Количка Случај Заштитник Покритие За 18-30 Инчен Куфер

DEN 693.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.
Add to желба листа,ќе се примени на попуст информации во најрано време . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги
Совети :
Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП ,се повеќе попуст и surpise .
Скенирање на AQ код , голем попуст во нашата продавница ,ви благодариме
.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
SML
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
72inch
Објектот Тежина:
200kg
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
50inch
Материјал Состав:
600D полиестер
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Објектот:
Куфер Заштитна прашина маска
Шаблон Тип:
црвена секси усни Багаж Маска
боја:
Како на сликата покажана
Функција:
Заштитна торба куфер
Големина S:
45.5*61 см за 18-22 инчен куфер
Големина M :
50*73.5 cm за 22-26 инчен куфер
големина L:
67*78 см за 26-30 инчен куфер
куфер големина:
се применуваат до 18 20 22 24 26 28 30 Инчен случај

Слични производи во категоријата