• Неодамнешно
  • -22 %
FORUDESIGNS 3D Печати Отпечатоци Патнички Багаж Капаци Водоотпорен Еластична Водат Куфер Покрие 10-30 Инчен Количка Случај

FORUDESIGNS 3D Печати Отпечатоци Патнички Багаж Капаци Водоотпорен Еластична Водат Куфер Покрие 10-30 Инчен Количка Случај

DEN 711.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Add to желба листа,ќе се примени на попуст информации во најрано време . Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
SML
Објектот Ширина:
20inch
Шаблон Тип:
Писмо
Објектот Висина:
72inch
Објектот Тежина:
200kg
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
50inch
Материјал Состав:
600D полиестер
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Објектот:
Куфер Заштитна прашина маска
Шаблон Тип:
3d Марки багаж опфаќа
боја:
како на сликата шоу
Функција:
Заштитна торба куфер
Стил:
Еластична багаж опфаќа
Големина S:
45.5*61 см за 18-22 инчен куфер
Големина M :
50*73.5 cm за 22-26 инчен куфер
големина L:
67*78 см за 26-30 инчен куфер
куфер големина:
се применуваат до 18 20 22 24 26 28 30 Инчен случај

Слични производи во категоријата