• Неодамнешно
  • -11 %
Freeship Сите Опкружен Трајни Посебен Автомобил патосници За Suzuki Jimny SX4 БРЗА VITARA Повеќето Модели Без Мирис Водоотпорен Теписи

Freeship Сите Опкружен Трајни Посебен Автомобил патосници За Suzuki Jimny SX4 БРЗА VITARA Повеќето Модели Без Мирис Водоотпорен

DEN 6066.00
DEN 6816.00

Количината на стоката
Това е достапна

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Подолу се фотографии направени за некои модели на автомобили за вашиот референца.

Клучни карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
56
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Патосници Тип:
Мат Кожа
Swift-Година:
2013,2010,2008,2007,2012,2015,2011,2009,2014
Објектот Висина:
35
Suzuki Модел:
Брза
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.6kgs
Специјални Функции:
автомобил патосници за Suzuki
Име На Модел:
211
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Слични производи во категоријата