• Неодамнешно
  • -11 %
Freeship Сите Опкружен Тепих Водоотпорен Трајни Посебен Автомобил патосници За FORD ЕВЕРЕСТ EXPLORER MUSTANG ЕКСПЕДИЦИЈАТА Повеќето Модел

Freeship Сите Опкружен Тепих Водоотпорен Трајни Посебен Автомобил патосници За FORD ЕВЕРЕСТ EXPLORER MUSTANG ЕКСПЕДИЦИЈАТА Повеќето

DEN 6066.00
DEN 6816.00

Количината на стоката
Това е достапна

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Подолу се фотографии направени за некои модели на автомобили за вашиот референца.

Клучни карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Explorer-Година:
2015,2008,2016,2012,2003,2013,2004,2007,2014,2002,2006,2010,2011,2005,2009
Специјални Функции:
автомобил патосници за Форд
Објектот Ширина:
56
Објектот Тежина:
3.6kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
Ford Модел:
explorer
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
35
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
203
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Слични производи во категоријата