• Неодамнешно
  • -40 %
kalaisike Сопствен автомобил патосници за Опел сите модели Astra g h Antara Vectra б в zafira a b автомобил стил, авто додатоци

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Опел сите модели Astra g h Antara Vectra б в zafira a b автомобил стил, авто додатоци

DEN 7517.00
DEN 12528.00

Количината на стоката
Това е достапна

за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање: Ние прифати било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање : 1,Кога ќе примите на стоки, доколку стоката не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение! 2,ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија .Функција : водоотпорен, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење 4. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 4,Кога ќе го добијат производот по никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе биде прв пат за да се реши. Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас .Бруто тежина : 3-5kgs / сетови. Ние ќе се базира на вашиот модел за да се направи, ви благодариме!
За посебен автомобил патосници : 1. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
вашиот добар пријател. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2, Ние може да произведе 99% од автомобил на пазарот душеци, ако имате други потреби можете да контактирате со нас, ние може да направи за вас!
3,Ние сме професионална за производство на тимот.Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи.

Клучни карактеристики

Боја Име:
црна, црвена, темно црвена, црна, беж, кафеава, beigewhite, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Passat-Година:
2012,2008,2015,2009,2010,2014,2011,2013
Фолксваген Модел:
Passat
Име На Модел:
Автомобил Посебни
Објектот Должина:
Customized according to the model
Објектот Тежина:
3-4kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
Customized according to the model
Специјални Функции:
вода доказ, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење
Патосници Тип:
Мат Кожа
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Висина:
Customized according to the model
Нозете модели:
Кожа Мат+Жица Мат

Слични производи во категоријата