• Неодамнешно
  • -40 %
Зимата е Топло Мека Внатрешна Кат Влечки Чевли Шепа Смешно Животно Божиќ Чудовиште Диносаурус Ноктот Кадифен Дом за Жени, Мажи, Деца

Зимата е Топло Мека Внатрешна Кат Влечки Чевли Шепа Смешно Животно Божиќ Чудовиште Диносаурус Ноктот Кадифен Дом за Жени, Мажи,

DEN 374.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : Големина 4 е само за детето ГОЛЕМИНА 4 : Детето големина - ОДГОВАРА ЗА ЕУ Дете ГОЛЕМИНА 19-31 = нога должина од 11-19cm (4.42 во ) Мажите големина - ОДГОВАРА ЗА ЕУ ГОЛЕМИНА 41-45 = нога должина 26-29cm (10.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1.42 во ) ОДГОВАРА ЗА НАС ГОЛЕМИНА 9 - 11 = нога должина 26-29cm ( 10. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Зимата е Топло Мека Внатрешна Кат Влечки Чевли Шепа Смешно Животно Божиќ Чудовиште Диносаурус Ноктот Кадифен Дом за Жени, Мажи, Деца.
Повратните информации :
1. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.24) Мажите големина -ОДГОВАРА ЗА ЕУ ГОЛЕМИНА 37-41 = нога должина 21-26cm (8.42 во) ОДГОВАРА ЗА НАС SIZE 8 - 11 = нога должина 26-29cm (10.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.48 во) SIZE 6 : Жените големина -ОДГОВАРА ЗА ЕУ ГОЛЕМИНА 34-39 = нога должина 21-26cm (8.24) ОДГОВАРА ЗА НАС ГОЛЕМИНА 4 - 9 = нога должина 21-26cm (8. На сад / Russion : e Packet испорака од Кина (7 до 20 работни дена).
Нема мамење,се само фер тргување.48 во) ОДГОВАРА ЗА НАС Дете ГОЛЕМИНА 3-11 = нога должина од 11-19cm (4.24) ГОЛЕМИНА 9 : Жените големина - ОДГОВАРА ЗА ЕУ ГОЛЕМИНА 39-42 = нога должина 26-29cm ( 10.42 во)
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 6, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Надолу
Бренд Име:
Mengshufen
Функција:
Анти-Лизгава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Памук
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
зимски есен пролет
Големина:
Size 4 is just for child, szie 6, size 9 is for adult
костимот:
аниме cosplay
Cosplay аниме:
аниме шепи чевли
pantufa:
пантофли

Слични производи во категоријата