• Неодамнешно
  • -16 %
СТП Кожа Крилја Led прозрачна кука&јамка Чевли За Момчиња девојчиња Мода светне Обичните деца Дише Деца Патики

СТП Кожа Крилја Led прозрачна кука&јамка Чевли За Момчиња девојчиња Мода светне Обичните деца Дише Деца Патики

DEN 1048.00
DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна


За пакување
Сите чевли ќе бидат спакувани во транспарентна пластика shoebox дека можете да повторна употреба
За Испорака
Ќе добиете пакет од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,тоа е бесплатен и е достапен во повеќето земји. Ако сте итна во примањето ,тоа ќе биде добар избор за да го испратите вашиот пакет од експрес логистика на владата,цената зависи од тежината на вашиот парцела и растојанието на изразување пат,но треба да се плати одреден надомест За услуга по продажбата Доколку ви се допаѓа нашата чевли, се надевам дека ќе Слајд Шоу и ни даде пет-ѕвезда пофалба ако ја добиете чевли, Но не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви даде задоволителен начин како е можно поскоро За промет на големо
Ако сакате да се купи повеќе од еден пар на чевли во исто време, можете да контактирате со нас, прво, и јас ќе ви даде попуст во зависност од вашите потреби.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
2, 2.5, 3.5, 4.5, 5, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Возраст Опсег:
32M,13M,14M,30M,33M,31M,22M,9T,21M,17M,12M,25M,4T,19M,27M,34M,20M,24M,16M,5T,26M,6T,35M,23M,3T,15M,18M,10T,29M,28M,8T,7T
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Insole Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Функција:
Запалени
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
кожа
Бренд Име:
утро
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
USB Полнење:
Yes
боја:
Сина,Црна,Златна,Црвена,Розова,Зелена,Бела
Спорт Светлина чевли:
Yes
НЕ СЕ ЛИЗГА:
Yes
freeshipping:
Yes
Горната Висина:
Глуждови

Слични производи во категоријата