• Неодамнешно
  • -30 %
година нови носат-отпорни, есен велур кожа гума за чевли деца чевли момчиња девојчиња чевли трговија на големо свила обложување спортски чевли C210

година нови носат-отпорни, есен велур кожа гума за чевли деца чевли момчиња девојчиња чевли трговија на големо свила обложување

DEN 1201.00
DEN 1716.00

Количината на стоката
Това е достапна


2016 година нови носат-отпорни, есен велур кожа гума за чевли деца чевли момчиња девојчиња чевли трговија на големо свила обложување спортски чевли Cs210
НАЧИНОТ НА МЕРЕЊЕ НОЗЕ
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Тука може да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
2 Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
3 големината треба=должина на вашето дете нозе+1~2cm ,ве Молиме изберете поголема големина за децата нозе расте многу брзо, и ние треба некое време да брод од Кина пост воздух.
Известување за Купувачите
1. Оние предмети мора да биде детално и точно : Полно Име, Адреса, Поштенски Број, Телефонски или Mobilephone Број.
2. Меѓународен пакет може да потрае 15-45days(Бразил над 60days) со Бесплатна Испорака, кога пакетот не може да дојде на вас, пред преостанатото време заврши, ве молиме да ни побара да се продолжи.
3. Ние преземе целосна одговорност за пакет изгубена или оштетена на начин за вас. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да контактирате со нас за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.
4. Ние го задржуваме правото за промена на пакети и прибор за сите онлајн производи, ве молиме потврдете го со нас кога е потребно.
5. Ние би можеле да се намали прогласи вредност за испорака, но не можеме да ги сноси сите видови на царина предизвикани во вашата земја . Ве молиме контактирајте со нас пред пратката кога имате било какви посебни барања, ви благодариме.
6. За маса на нарачки, ве молиме распрашајте се за попуст пред исплата. Сакате да уживате во oversea шопинг.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
1.5, 2.5, 3, 4, 4.5, 5, 9.5, 10.5, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Пролет, есен зима
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Моден Елемент:
Велур Кожа
исечете:
Ниска
Оддел:
Деца
Пакување:
хартија кутија
Возраст:
5-16Years
Објектот:
КС-210
Нето тежина:
350g
Бруто тежина:
550g
превозот:
слободни
боја:
Сино Зелена Црвена Розова

Слични производи во категоријата